خانه / مطالب / خبر / “وانکا” از هفته آینده به پارین می آید
1 387 تعداد بازدید

“وانکا” از هفته آینده به پارین می آید

برنده جوایز یلدا و گلشیری با آموزش نویسندگی خلاق در تماشاخانه پارین

کارگاه های نویسندگی خلاق شیوا ارسطویی از هفته آینده در تماشاخانه پارین شروع به کار می کند.

“وانکا” کارگاه آموزشی نویسندگی خلاق شیوا ارسطویی، نویسنده معاصر است که حدود ۱۰ سال قدمت دارد. این کارگاه طبق اعلام قبلی و با تکمیل ثبت نام از متقاضیان، از شنبه هفته آینده در تماشاخانه پارین آغاز به کار می کند. این کارگاه ها شامل آموزش مقدماتی و کارگاه پیشرفته نویسندگی خلاق است که در دو روز شنبه و سه شنبه در تماشاخانه پارین برگزار می شود.

شیوا ارسطویی

شیوا ارسطویی

متقاضیان برای دریافت اطلاعات می توانند با شماره تلفن ۲۲۱۸۲۹۵۰-۰۲۱ تماس حاصل کرده و یا به نشانی : تهران، خیابان ولی عصر، بعد از پارک وی، خیابان شهید فلاحی، نبش خیابان بغدادی، موزه زمان، تماشاخانه پارین مراجعه فرمایند.

شیوا ارسطویی خالق آثاری چون”او را که دیدم زیبا شدم” ، “گم” مجموعه شعر، “آمده بودم با دخترم چای بخورم” مجموعه داستان، “آفتاب و مهتاب” مجموعه داستان، “بی بی شهرزاد” رمان، “نسخه اول” رمان و “آسمان خالی نیست” رمان است و پیشتر برنده جایزه یلدا و گلشیری شده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>